5.7.2019

Do galerie jsem přidala nové fotografie - "makové" portréty, business portréty a noční krajinky.

...

3.7.2019

Fotoaparat.cz mi sdělil, že fotografie Muay Thai se umístila na 2. místě v soutěži Portrét v pohybu. Mám z toho radost.

Odkaz na soutěž ZDE.

...

21.1.2019

Mandloňové focení

Čas neskutečně letí. Za chvíli tomu bude rok, kdy jsme v mandloňových sadech fotograficky jógovali, mažoretkovali, portrétovali i pejskovali :-). Mandloně ale kvetly pouze cca 2 týdny na přelomu března a dubna (mohou však vykvést i dříve).

Z uvedeného důvodu s dostatečným předstihem avizuji, že plánuji znovu využít tento krásný přírodní ateliér. Budete-li mít zájem o fotečky, dejte mi prosím vědět co nejdříve. Od začátku března budu ve střehu a informuji zájemce o rozkvětu, pak bude následovat rychlá domluva ;-)

Vyhovím přání některých z vás a proběhnou i oblíbená rodinná minifocení (700,- Kč/5ks vyretušovaných fotografií; ostatní balíčky zůstávají v platnosti). Nebojte se napsat o více info. Budu ráda za sdílení.

Moc se těším! :-)

...

17.1.2019

Fotografie "Zasněženou krajinou" byla vybrána mezi top 50 kreativních fotografií v kategorii Černobílá poezie.

...

14.11.2018

Aktuálně jsem pro vás připravila zcela novou galerii. Najdete v ní nové portrétní, krajinkářské, outdoorové a další fotografie.

...

9.11.2018

V rámci fotosoutěže Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně se fotografie „Pálavské lezení“ umístila na 3. místě v kategorii outdoorových sportů. Výstavu můžete shlédnout na radnici celý listopad.

...

2.11.2018

Fotografie „Hochschwab“ získala krásné 5. místo v soutěžním kole na téma „Krásy přírody“. Podívat se můžete ZDE.

...

2.10.2018

Z CEWE Photo Aword mi udělali velkou radost. Zaslali mi zpravodajství z veletrhu Photokina „PhotokinaDaily“ z Kolína nad Rýnem:

...

13.7.2018

Radostnou novinkou bylo zjištění, že moje fotografie „Tree“ se stala červnovým výhercem v jedné z největších světových fotosoutěží CEWE Photo Award (kategorie nature) podporující svým projektem SOS vesničky. Podpořit mě můžete komentem k fotografii na stránkách fotosoutěže ZDE.

Rozhovor o vítězné fotce si můžete přečíst ZDE.

...