Logo
Eshop - PavlaNecasova.com
Fotografie Dárkové poukazy Fotografické služby
Popular balíček
Popular balíček

30 ks fotografií

Celkem 60 vyretušovaných fotografií v el. podobě dle vlastního výběru (30 ks barevných, 30 ks černobílé zpracování), v exteriéru Brno, nebo Hustopeče a okolí do 10 km od sídla bez cestovného, cca 1 hodina focení, 200 Kč/ks další fotografie nad rámec balíčku.

Cena: 4500,- Kč

Standard balíček
Standard balíček

15 ks fotografií

Celkem 30 vyretušovaných fotografií v el. podobě dle vlastního výběru (15 ks barevných, 15 ks černobílé zpracování), v exteriéru Brno, nebo Hustopeče a okolí do 10 km od sídla bez cestovného, cca 1 hodina focení, 200 Kč/ks další fotografie nad rámec balíčku.

Cena: 1900,- Kč

Základní balíček
Základní balíček

5 ks fotografií

Celkem 10 ks vyretušovaných fotografií v el. podobě dle vlastního výběru ( 5 ks barevné, 5 ks černobílé zpracování), v exteriéru Brno, nebo Hustopeče a okolí do 10 km od sídla bez cestovného, cca 40 minut focení, 200 Kč/ks další fotografie nad rámec balíčku.

Cena: 1200,- Kč

Light painting
Light painting

Umělecké portrétní focení za využití malby světlem.

Focení je třeba realizovat v tzv. modré hodince (po západu slunce). Jde o specifický způsob snímání, maluje se světlem, veškeré efekty vznikají při fotografování, nejedná se o "Photoshop".

Malování nabízí řadu možností - od běžných světélek, po světelné tyče, prskavkovou malbu. V neposlední řadě lze fotit v mělké vodě, kde se obraz odráží od vodní hladiny. Za hlubší noci a jasné oblohy také zkombinujeme s noční oblohou. Focení můžeme stylizovat dle zálib, oblíbených filmů atd. Výsledkem jsou originální malby, které mohou ozdobit stěny Vašeho obýváku.

Obdržíte 8 ks vyretušovaných fotografií, v exteriéru Brno, nebo Hustopeče a okolí do 10 km bez cestovného, cca 2 hodiny focení, 300 Kč/ks další fotografie nad rámec balíčku.

Od modela/ky se očekává, že chvíli vydrží v pevně zaujatém postoji. Z uvedeného důvodu není focení příliš vhodné pro malé (divočejší) děti.

Cena: 3500,- Kč

Business portrét - 6ks exteriér
Business portrét - 6ks exteriér

6 vyretušovaných fotografií v exteriéru Brno, Hustopeče a okolí do 10 km bez cestovného; fotografie jsou určeny pro komerční užití (reprezentativní účely fotografovaného a jeho služeb), čemuž odpovídá poskytovaná licence k fotografiím, neobsahuje líčení (lze sjednat), ateliér příplatek bude doúčtován dle sjednaného místa

Cena: 3000,- Kč

Ateliérové focení v Brně
Ateliérové focení v Brně

15 ks fotografií

Celkem 30 vyretušovaných fotografií v el. podobě dle vlastního výběru (15 ks barevných, 15 ks černobílé zpracování), v brněnském ateliéru.

Rodinné focení, těhotenské focení, osobní portrét, párové focení, akty. Téma a styl focení naplánujeme s předstihem.

Cca 1,5 hodin focení, 200 Kč/ks další fotografie nad rámec balíčku. Za příplatek lze zajistit služby vizážistky.

Cena: 3700,- Kč