Logo
Kontakt

Kontaktní formulář

Narodila jsem se v roce 1985 a fotografii se víceméně věnuji od svých vysokoškolských let. Focení byl vždy můj největší koníček.

V průběhu života jsem objevila další svojí neodmyslitelnou stránku, a to nadšení pro cestování a outdoor (hory, trekování, lezení, ferraty). Když spojíte tyto záliby, musí vám být jasné, proč mám ráda cestovatelskou a outdoorovou fotografii. Za krajinkářskými fotografiemi jsou stovky nachozených kilometrů s (nejen) fotovybavením na zádech a hodin nekomfortního focení za různých přírodních vlivů. Občas tedy fotím také v extrémnějších podmínkách. Protože se ale cítím být tvorem společenským, nejraději fotím ve společnosti druhých a ráda zakomponovávám do krajiny lidi. Portrétní fotografie fotím nejraději v přírodě během tzv. zlaté a modré hodinky (při západu a po západu slunce), případně též v ranních hodinách. Záleží na tom, zda je model ranní ptáče nebo spíše sova :-)

Z portrétů fotím nejčastěji rodinné fotografie, sportovní a business portréty. Nafotím vám také váš svatební den nebo produktovou fotografii. U portrétní fotografie se snažím, aby se fotografovaná osoba cítila uvolněně a přirozeně, často využívám protisvětla, které dodá portrétům šmrnc.

Obzvláště pokud toužíte po netradičních svatebních fotografiích, nabízím lezecké a outdoorové svatební fotografie, klidně si s vámi fotograficky zalozím (slaním) nebo vyšlápnu nějaký ten kopec ;-)

Máte-li zájem o mé služby, neváhejte se mi ozvat. Veškeré krajinkářské fotografie lze také zakoupit.

A nezalekněte se mého nového příjmení. Nyní se jmenuji Pavla Nečasová.