Logo

Novinky

2020-03-03 - ZRUŠENO (COVID)

 

Výstava fotografií mezi mandloněmi

Ráda bych Vás pozvala na úžasnou akci pořádanou městem Hustopeče dne 29.3.2020 (neděle) přímo v mandloňových sadech u rozhledny, tzv. ART PLAC. Program najdete na: https://www.slavnosti-mandloni.cz/art-plac/.

Mezi mandloněmi vystavím své fotografie a můžeme se zde potkat u skleničky vína (nebo mandlového likéru). 

Budu se na Vás těšit!

 

Výstava fotografií na festivalu HAFO FEST

Fotografie posléze vystavím také na multižánrovém multikulturním mikrofestivalu v Hustopečích Hafo fest, konaném dne 4.4.2020 v Mklubu.

Přijďte se najíst, napít, zatančit a oko potěšit ;-) Bude to nářez!

2020-03-03

Hustopečské mandloně

 

 

2020-01-14
Fotografie v kalendáři města Hustopeče

Pokud ještě nemáte kalendář na rok 2020, v hustopečském kalendáři najdete, vyjma spousty dalších krásných fotografií, také moji fotografii hustopečských ohňostrojů. 

2019-12-08

Nikon kalendář 2020 - semifinále

 

Poprvé v životě jsem zaslala svoji fotografii do fotosoutěže Nikon kalendář a fotografie "Tree" se dostala až do semifinále. 

Při této příležitosti vás zvu na veřejnou výstavu semifinálových fotografií NIKON, která právě probíhá v Místodržitelském paláci v Brně na Moravském náměstí a potrvá do 2. ledna 2020. Výstava se nachází v přízemí budovy (u vstupu do kavárny Café Morgal) mezi 10. a 18.h. Ideální na čouhačku, až půjdete na svařák. 

2019-10-02

Prague photoshow - fotoprávo

 

Vystupovala jsem na festivalu Prague Photo show (www.praguephotoshow), která proběhla dne 22. září v pražském divadle ABC. Vystupovat vedle takových kapacit jako jsou Jan Saudek, Jan Šibík, Tomáš Třeštík, Tomki Němec, a spousta dalších...  byl to pro mě velký závazek, avšak obrovská příležitost šířit osvětu fotopráva. 

Fotografům jsem totiž přednesla fotograficko-právní souvislosti při pořizování street fotografie (pouliční fotografie). 

Pokud vás zajímá téma práva ve fotografii, mrkněte na můj blog www.fotopravo.cz 

2018-11-09

3. míso kategorie outdoorových sportů Zlín

V rámci fotosoutěže Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně se fotografie „Pálavské lezení“ umístila na 3. místě v kategorii outdoorových sportů. Výstavu můžete shlédnout na radnici celý listopad.

5. místo téma „Krásy přírody“ - fotografie z Hochschwabu

top 50 kreativních fotografií - zasněženou krajinou

2. místo v soutěži Portrét v pohybu - Muay Thai

2018-07-13

Měsíční výherce a celkové 38. místo v mezinárodní soutěži CEWE Photo Award 2019

Radostnou novinkou bylo zjištění, že moje fotografie „Tree“ se stala červnovým výhercem v jedné z největších světových fotosoutěží CEWE Photo Award (kategorie nature) podporující svým projektem SOS vesničky.

Fotografie Tree ve fotosoutěži nakonec vyhrála krásné 38. místo (z cca 448 152 fotografií). Děkuji organizátorům soutěže, je to pro mě velká čest.